Vánoční piknik od Apetitu

Vychutnejte si vánoční atmosféru plnou těch nejlepších jídel v pražském parku Grébovka, kde časopis Apetit a Venkov & Styl pořádá vánoční piknik. 8. a 10. 12. si zde budete moci pochutnat i na ChocoKebabu, který zde pro vás bude připravovaný s variací vánočních chutí. Kromě dobrého jídla zde najdete i workshopy či dětský koutek. Více informací o této jedinečné události najdete zde a odkaz na Facebook zde.

Na vánočních trzích ve Zlíně nebude chybět lahodný ChocoKebab

Komu přes zimu chybí ChocoKebab v ZOO Zlín a nechce čekat až do jara, ve dnech 15. - 17. 12. 2017 si bude moci tuto lahodnou sladkost vychutnat na vánočních trzích, které se budou konat na parkovišti před restaurací a penzionem Lešná.

Sezona Čokoládových festivalů 2017/2018 odstartována!

Čokoládové festivaly jsou opět tu a procestují celou Českou republiku. Na takové události nesmí chybět pochoutka, jakou je ChocoKebab. Podáváme ho zde s domácí šlehačkou, toppingem a malinami ve vlastní šťávě, které chuť čokolády úžasně doplňují.

Kompletní seznam všech termínů najdete níže. Můžete nás navštívit jako milovník čokolády, ale i pokud Vás tento sladký koncept oslovil jako pochoutka pro Vaše zákazníky. Hledáme partnery po celé ČR a rádi Vám celý projekt představíme. Neváhejte si proto s námi domluvit schůzku - využít můžete všech uvedených kontaktů nebo našeho kontaktního formuláře.

Termíny všech Čokoládových festivalů na webu www.cokoladovy-festival.cz.

Termíny Čokofestivalů 2017 / 2018 a odkazy na jejich Facebookové události:

ChocoKebab v OC Nisa Liberec!

V OC Nisa Liberec jsme otevřeli krásné prodejní místo, na kterém si můžete pochutnat hned na dvou výjimečných dobrotách.

1. ChocoKebab z tradiční a vysoce kvalitní italské čokolády, která je zabalena spolu s domácí šlehačkou, toppimgem a posypky různého druhu do ChocoPity z unikátního těsta.

2. ICE'N'GO!, nejstudenější dezert na světě, kterému lidé rádi přezdívají "kuličková zmrzlina". ICE'N'GO! neobsahuje umělé konzervanty, barviva ani aromata a navíc je bohaté na vápník!

Sladká svačinka na návštěvě ZOO Plzeň

Od jara až do podzimu si můžete vychutnávat ChocoKebab v plzeňské ZOO. Stánek najdete naproti žirafám a můžete se tak posilnit při putování zoologickou zahradou. ChocoKebab je v zoologické zahradě vítán, jelikož neobsahuje palmový olej, který by s filozofií ZOO jistě nešel dohromady. Ochutnejte i Vy lahodnou chuť tradiční italské čokolády Cremino z piemontských lískových oříšků a kakaového másla.

ChocoKebab v ZOO Zlín

ChocoKebab jsme pro vás nově otevřeli v ZOO Zlín a to hned na dvou místech. První najdete v sekci Austrálie a druhé cestou k žirafám. Vychutnávat si ho zde můžete od jara až do podzimu. Podáváme s domácí šlehačkou a sezónním ovocem. Na procházce po tak nádherné ZOO jistě budete potřebovat doplnit energii a my se na Vás již moc těšíme!

ChocoKebab v Čokolaterii BON BON v Havířově

Radost všem milovníkům čokolády naní uděláme na Ostravsku. ChocoKebab najdete po celý rok v Čokolaterii BON BON na havířovském náměstí Republiky. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ChocoKebab v Týně nad Vltavou

Na variacích italské čokolády Cremino si můžete pochutnat v Kavárně - cukrárně Monika v Týně nad Vltavou. Příjemné prostředí i místo pro děti Vám zajistí ještě větší zážitek při vychutnávání si tradiční italské čokolády Cremino.

ChocoKebab na náměstí v Třeboni

Už i Jižní Čechy mají svůj ChocoKebab a to v Třeboni na náměstí. Vychutnat si ho zde můžete v klidu restaurace U Kamenné studny, na její zahrádce, nebo si ho můžete nechat připravit s sebou a posilnit se tak na cestě při objevování krás Jižních Čech.

ChocoKebab na vánočních trzích na Pražském hradě!

Čokoláda a zima k sobě prostě patří. Navíc zabalená do teplé ChocoPity se stává úžasnou pochoutkou, která zpříjemnila vánoční atmosféru návštěvníkům Pražského hradu, na kterém se s výhledem na katedrálu Sv. Víta, konaly vánoční trhy. 

Nejen na slavných Chodských slavnostech můžete ochutnat ChocoKebab

ChocoKebab najdete po celý rok v Domažlicích na náměstí v krásné kavárně a restauraci Cafe Bonjour. Vychutnat si ho můžete na letní terásce nebo v teple útulných a trendy prostorů.